Sorularınızı ve Geri Bildirimlerinizi Karşılıyoruz. Whatsapp +9 0533 719 77 36

Prof. Dr. İlker Yazıcı
Estetik, Plastik ve Rekonstrükrif
Cerrahi Uzmanı

1975 Ankara doğumlu olan Dr. İlker YAZICI, 1998 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Aynı yıl yine Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında ihtisasa başladı. 2004 yılında Plastik Cerrahi Uzmanlığını alan Dr. Yazıcı 2004-2005 yılları arasında 1 yıl 3 aylık bir süre Amerikadaki Cleveland Clinic Foundationa bağlı Plastik Cerrahi/Mikrocerrahi Departmanında Araştırma Fellowu olarak çalıştı.

circle arrow down

Prof. Dr. İlker Yazıcı, Estetik, Plastik ve Rekonstrükrif Kliniği ile güvenli hizmet vermektedir.

İHTİYACINIZ OLAN BİLGİ VE KAYNAKLARA HIZLI BAĞLANTILAR.
Prof. Dr. İlker Yazıcı

“ İlker Yazıcı, hayallerinizdeki güzelliğe en hızlı ve en etkili yoldan ulaşmanızı sağlıyor. ”

2006-2013 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Öğretim Üyesi olarak çalıştı. Aktif olarak cerrahi hizmetin yanısıra asistan ve öğrenci yetiştirdi. Bu dönem içinde ayrıca 2006 yılında 10 ay süreyle Ankara ONEP de ve askerlik hizmeti kapsamında GATA Yanık Merkezinde Uzman Hekim olarak çalıştı. 2012 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi alanında Doçentlik ünvanını almaya hak kazandı. Sağlık Bakanlığı tarafından El Cerrahi ve Ağız Yüz Çene Cerrahi Yan Dallarında diploma almaya hak kazandı. 2012 yılında ödüllendirildiği EURAPS Young Scholarship bursuyla Helsinki Töölö Hastanesinde üç ay çalıştı.

2012 yılında iki basamaklı sınava girerek EBOPRAS (Plastik Cerrahi Avrupa Board Sertifikası) sertifikası aldı. Dr. Yazıcı’nın kendi dalında iki adet patent başvurusu bulunmaktadır. 2013-2016 yılları arasında İstanbul Bilim Üniversitesi-Şişli Florence Nightingale Hastanesinde Plastik Cerrahi Doçenti olarak çalışan Dr. İlker Yazıcı akıcı/ileri düzeyde İngilizce bilmektedir.

Şimdi Güzelliğinizi keşfedin. daha iyi hissedin.

Güzelliğinizi keşfetme zamanı! Online Kayıt Olun.
Online Randevu